Další tip na trip po Evropě s leteckou společností Easyjet. Vydejte se  v únoru do hlavního města Skotska, do Bristolu a do Amsterdamu, kde strávíte svátek všech zamilovaných. Zpáteční letenky z Prahy a zpět přes 3 města pořídíte za 3 113 Kč.

Letenky rezervujte na stránkách Easyjet a po prvním vyhledaném letu Praha – Edinburgh  postupně přidávejte jako další let. Tím ušetříte za poplatky a všechny letenky budou vystaveny na jednu letenku (poplatek 400 Kč budete platit jen jednou za všechny letenky a ne pro každou zvlášť)

Příkladový termín : 9.2. – 16.2. 2017       REZERVACEeasytrip
Edinburgh

Hlavní město Skotska je díky historickému centru a dominantnímu hradu kouzelné město se skvělou atmosférou. Po příletu do Edinburghu využijte spoje číslo 100 a 35, které Vás zavezou z letiště přímo do centra.

By: Moyan Brenn

By: Moyan Brenn pod licencí CC

Bristol 

Bristol leží u mořského zálivu Mouth of the Severn  a jeho dominantou je most Clifton Suspension Bridge. Dále v Bristolu naleznete různá muzea a zoologickou zahradu. Z letiště se dostanete do centra Expressem za 7 GBP. INFO

By: @sage_solar

By: @sage_solar pod licencí CC

Amsterdam

Projděte si uličky lásky a coffee shopy.  Další místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house– amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, Vondelpark aRijksmuseum,kde je k vidění  Rembrandtova Noční hlídka.  Návštěvu Amsterdamu můžete zakončitplavbou  po kanálech.

0805edwin / Pixabay

0805edwin / Pixabay pod licencí CC

Ubytování

V Edinburghu pořídíte ubytování pro dva na jednu noc za 1 300 Kč, v Bristolu pořídíte ubytování pro dva na jednu noc za 1300 Kč a ubytování v centru Amsterdamu  vychází na 1 noc pro dvě osoby na  1 600 Kč.  Využijte nabídek  booking.com  nebo AIRBNB se slevou 630 Kč.