Vydejte se na Azorské ostrovy! Díky kombinaci letenek s Easyjetem se dostanete na ostrov São Miguel za skvělou cenu 2 301 Kč! Letět na Azory můžete v prosinci, kdy na Azorech panují teploty kolem 16 stupňů Celsia. Podmínkou této nízké ceny je nutnost udělat si jednodenní návštěvu Lisabonu. 

Příklaodvý termín :   1. – 15. 12. 2016   REZERVACEazoryletenky

Pokud se Vám zdá 14 dní dlouhá doba a navíc už jste v Lisabonu byli, můžete letět o týden později 8.12. z Berlína s Ryanairem, kdy Vám bude navazovat let přímo do Ponty Delgady. Letenky Vás vyjdou na 53,53 eur( 1 446 Kč). Zpět poletíte s Easyjetem jako v prvním případě.azoryryan azoryryan2

Ubytování

Přiletíte do Ponta Delgada, tedy do hlavního města portugalského souostroví Azory. Cena se tu pohybuje kolem 700 Kč pro 2 osoby na noc. Podívat se můžete na booking.com nebo také na AIRBNB, kde seženete ubytování u místních obyvatel se slevou 530 Kč na první ubytování. Ubytování ve zbytku ostrova seženete průměrně kolem 800 – 900 Kč pro 2 osoby.

Jak do Berlína? 

Do Berlína využijte jízdenek od Elines.cz. Z Berlína do Prahy zaplatíte 350 Kč za jednosměrnou jízdenku, jízda trvá cca 4 hodiny.

Mapa letůmapaazory