Další multitrip po Evropě je tady. Tentokrát se podíváme do dvou nejromantičtějších měst v Evropě. Tedy do Benátek a Paříže. Zpáteční letenky Vás vyjdou na 1 509 Kč a to v termínu od 1.12. do 7.12.2015.

Praha – Benátky   1.12.          329 Kč   wizzair

Benátky – Paříž    3.12.          703 Kč   ryanair

Paříž – Wroclav    7.12.        483 Kč     ryanair

Co navštívit v Paříži

K Paříži neodmyslitelně patří Eiffelova věž, Champs Elysées a Vítězný obloukMezi další známé památky patří Notre Dame, Sacre Coeur a Lucemburské zahrady. Letiště Beauvais je vzdálené necelou hodinu a půl od centra Paříze, nutné je proto připlatit si autobus. Cena jednosměrné jízdenky je 16 eur. Nezapomeňte kupovat online

Co navštívit v Benátkách

Benátky jsou samy o sobě  kouzelné. Určitě neminete Canal Grande, Náměstí svatého Marka, Dóžecí palác a Ponte di Rialto. Z letiště se dostanete autobusem č. 6, lístky si zakoupíte přímo v buse nebo na letišti. Cena je 1 euro za jednosměrnou jízdenku. Cesta trvá přibližně půl hodiny.

Jak do Wroclavi? 

Do Wroclavi z bližších měst autem, dále jsou super ceny na Polskibus, kde stojí jednosměrná jízdenka 200 Kč. Dalěí možností je vlak, který stojí cca  250 Kč z Pardubic.

Ubytování 

Ubytování poblíž centra Paříže Vás vyjde na 1000 Kč pro dvě osoby na noc a v Benátkách se ceny pohybují od 1200 Kč na noc/2 osoby. Více info na  Booking.com. Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 630 Kč.multitrip