Parádní trip po Evropě můžete zažít s leteckou společností Easyjet. Poznáte okouzlující města jako je Amsterdam, následně Londýn a poslední zastávkou bude romantická Paříž.  Zpáteční letenky z Prahy Vás vyjdou na 3 293 Kč. Vydejte se na dobrodružství po Evropě!

Letenky rezervujte na stránkách Easyjet a po prvním vyhledaném letu Praha – Amsterdam postupně přidávejte jako další let. Tím ušetříte za poplatky a všechny letenky budou vystaveny na jednu letenku (poplatek 400 Kč budete platit jen jednou za všechny letenky a ne pro každou zvlášť)

Příkladový termín : 18. – 25.5.2016    3 293 Kč

Praha – Amsterdam   18.5. 1 104 Kč

Amsterdam – Londýn  20.5. 594 Kč

Londýn – Paříž                22.5. 808 Kč

Paříž – Praha                  25.5.   787 Kčeurotrip EasyCo navštívit v Amsterdamu

Projděte si uličky lásky, coffee shopy a mnoho dalšího. Využijte šanci a poznejte Amsterdam na vlastní kůži! Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh je jediný plovoucí trh v Evropě, je zde k dostání všechno, počínaje tulipánovými cibulemi, přes sušené palmové listy a mohutné kytice květin.

Plavba po kanálech– Pro tyto účely je vhodné využít Canal Bus, který jezdí po třech okružních trasách.Tyto trasy se protínají u mola naproti nádraží Centraal Station. Canal Bus zastavuje na jedenácti zastávkách. Všechny se nachází v blízkosti zajímavých historických památek, které stojí za zhlédnutí.Po trasách můžete různě přestupovat. Kupujete si totiž denní lístek. Cena: 6-9 eur

Anne Frank house– amsterdamské muzeum. Je věnované židovské dívce, která žila v období druhé světové války. Vstup: 7,5 eur

Vondelpark-nejpopulárnější park v Nizozemsku, do kterého se ročně podívá přibližně 10 milionů návštěvníků. V jeho blízkosti se nachází Rijksmuseum-vlastní nejrozsáhlejší sbírku uměleckých děl v Nizozemí. K vidění je tu Rembrandtova „Noční hlídka“ vstup: 9 eur

0805edwin / Pixabay

0805edwin / Pixabay

Co navštívit v Londýně

V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. Z letiště Luton se dostanete levně do centra se společností Easybus, která nabízí jednosměrné jízdenky už od 1 GBP.

Co navštívit v Paříži

K Paříži neodmyslitelně patří Eiffelova věž, Champs Elysées a Vítězný obloukMezi další známé památky patří Notre Dame, Sacre Coeur a Lucemburské zahrady.

Ubytování 

Ubytování v centru Amsterdamu  vychází na 1 noc pro dvě osoby 1600 Kč.V Londýně seženete ubytování za 1800 Kč  pro dva na jednu noc a ubytování poblíž centra Paříže Vás vyjde na 1000 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby.Pokud využijete Smart nabídky či Genius programu na booking.com, ušetříte! Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 530 Kč.

Napište nám do komentářů, jaká města byste rádi navštívili 🙂