Vydejte se na předvánoční trip po Evropě! Navštívíte města jako je Edinburgh, Amsterdam a Milán. Veškeré zpáteční letenky z Prahy a zpět pořídíte za 2 930 Kč. Užijte si týdenní dobrodružsví po krásných městech Evropy a užijte si předvánoční atmosféru ve Skotsku, Nizozemí i Itálii!

Letenky rezervujte na stránkách Easyjet a po prvním vyhledaném letu Praha – Edinburgh  postupně přidávejte jako další let. Tím ušetříte za poplatky a všechny letenky budou vystaveny na jednu letenku (poplatek 400 Kč budete platit jen jednou za všechny letenky a ne pro každou zvlášť)

Příkladový termín : 13.12. – 18.12. 2016        REZERVACEtrip4

Edinburgh

Hlavní město Skotska je díky historickému centru a dominantnímu hradu kouzelné město se skvělou atmosférou. Po příletu do Edinburghu využijte spoje číslo 100 a 35, které Vás zavezou z letiště přímo do centra.

Amsterdam

Projděte si uličky lásky a coffee shopy.  Další místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house– amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, Vondelpark a Rijksmuseum,kde je k vidění  Rembrandtova Noční hlídka.  Návštěvu Amsterdamu můžete zakončitplavbou  po kanálech.

0805edwin / Pixabay

0805edwin / Pixabay

Milán

Navštivte druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán. Také se můžete vydat k nedalekému jezeru Lago di Como či Lago di Garda a spojit tak návštěvu Milána s příjemnou dovolenou v oblasti nádherných jezer.

IgorSaveliev / Pixabay

IgorSaveliev / Pixabay

Ubytování

V Edinburghu pořídíte ubytování pro dva na jednu noc za 1 300 Kč. bytování v centru Amsterdamu  vychází na 1 noc pro dvě osoby 1 600 Kč a v Miláně pořídíte ubytování za 1 200 Kč. Využít můžete  Smart nabídky či Genius programu na booking.com. Také se podívejte na nabídky AIRBNB se slevou 630 Kč.

Mapa triputrip4mapa