Zaleťte si příští rok do USA, Kanady a na Island během jednoho výletu. Zpáteční letenky z Berlína Vás vyjdou na super cenu 8 646 Kč a navštívíte města jako je Boston, Montreal a Reykjavík. Jak dlouho v každé destinaci zůstanete, to už je na Vás. Letenky jsou dostupné od ledna do března 2017.

Berlín – Boston  8.3. 2017     121 eur  Norwegian   REZERVACEberlin-boston

Montreal – Reykjavík   16.3. 2017  WOW Air 109 eur REZERVACEmontreal-kef

Reykjavík -Berlín 23.3.2017      WOW Air    90 eur  REZERVACEkef-berlin

Zajímavá místa na Islandu

Navštivte Zlatý trojuhelník (Gulfoss, Strokkur a Thingvellir), nezapomeňte na nádhernou lagunu  Jökulsárlón, udělejte zastávku v malém městečku Akureyri,  dále navštivte Duhové hory Landmannalaugar, ledovec Vatnajökull a spoustu nádherných vodopádů jako jsou Seljalandsfoss, Detifoss a Skogafoss. Výlet zakončete v Modré laguněVideo z Islandu

Doporučuji si půjčit auto objet všechny krásy Islandu. Autopůjčovny

Ubytování

Ubytování v centru Bostonu vychází na 1 noc pro dvě osoby 1200 Kč, totéž platí i pro Montreal. V Reykjavíku seženete ubytování kolem tisícovky na osobu. Pokud využijete Smart nabídky či Genius programu na booking.com , ušetříte na ubytování až 65%! Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 530 Kč.

Jak do Berlína? 

Do Berlína využijte jízdenek od Elines.cz. Z Berlína do Prahy zaplatíte 350 Kč za jednosměrnou jízdenku, jízda trvá cca 4 hodiny.