Vydejte se o Vánocích do tepla! Skvělou nabídku last minute letenek připravila společnost Ving, kde si můžete objednat 14 denní pobyt na Jamajce pro 2 osoby za 3 998 SEK, v přepočtu tedy 11 088 Kč. Pro jednoho tak pobyt, respektive letenky vyjdou na 5 544 Kč.

Odlet je z Arlandy ve Švédsku, kam se dostanete z Prahy se společností Norwegian, ČSA a nebo SAS. Letenky jsou dostupné na termín  kolem 3 890 Kč. Více zde   I tak se stále dostanete na super cenu, v případě že hledáte letenky na poslední chvíli k moři na Vánoce.

Arlanda – Montego Bay    10. – 25.12. 2016   5 544 Kč   REZERVACEjamajca

V Jamajky jsem se vrátila před několika dny a pokud nechcete trávit veškerý čas v resortu jako Američani, nejlepší je půjčit si auto a objet krásy ostrova. Pokud preferujete válečku, resorty jsou poblíž Montego Bay, Negrilu a Ocho Rios. Navštivte rozhodně Blue Mountains a  Reach Falls.

Kolem ostrova je super silnice, pokud jedete do vnitrozemí, silnice jsou samá díra. Jezdí se vlevo a není to zas taková divočina, jak jsme četli. Dá se provoz zvládnout. Půjčení auta stojí na den kolem 20 dolarů, maximální spokojenost byla se společností Enterprise v Montego Bay. Pokud si zařídíte pojištění Worldwide Plus u britských online prodejců, nebudete potřebovat ani předražené pojištění od autopůjčovny.

Kde se ubytovat? 

Sledujte veškeré skryté nabídky od Bookingu, dají se sehnat luxusní hotely s výraznou slevou.  Naleznete obyčejné hostely, apartmány až na hotely s All inclusive.