Zpáteční letenky z Prahy do Madridu jen za 1 900 Kč.  Letenky jsou levné díky přestupu v Milánu, kde si můžete dát jeden den na prohlídku památek nebo rovnou pokračovat v navazujícím letu do Madridu. V termínu od 23.-25. listopadu. Termínů je nepřeberné množství, toto je jen příkladový termín.

Praha- Milán – Praha  za 658 Kč s WDC wizzairMilano2 Milán-Madrid-Milán 1242 Kč   ryanairMadridCo vidět v Madridu

V Madridu moc památek nenajdete. Za to je tu nepřeberné množství kaváren, galerií a  také rušná atmosféra, kterou  si určitě zamilujete. Dominantou a Madridu je Palacio Real, který byl postaven v 18. století. Jedno z nejznámějších náměstí v Madridu je také Plaza de Cibeles – komplex z mramorových soch s fontánou. Navštívit můžete také Galerii Prado, kde je vstup zdarma.

Jak z letiště 

Z letiště do centra města se dostanete metrem, jednosměrná jízdenka vyjde na 1,5 euro.

Ubytování

V Madridu se ubytování pohybuje od 800 Kč pro dvě osoby na noc, Pokud využijete Smart nabídky či Genius programu na booking.com , ušetříte! Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 630 Kč.

WDC

Členství Wizzair Discount Club je platné na jeden rok a stojí 899 Kč.  Členství u Wizzairu se opravdu vyplatí. Pokud plánujete výlet ve více lidech, doporučuji WDC pro skupiny (až pro 5 osob) , které na rok stojí 1500 Kč.