Z Prahy až na druhou půlku zeměkoule? Zpáteční letenky z Prahy do Aucklandu s dopravci Austrian a Air New Zealand nabízejí pohodlný let za 21 918 Kč.

Vydejte se prozkoumat Severní a Jižní ostrov na kterém se rozkládá okouzlující Nový Zéland. Co by vám nemělo uniknout:  rozhodně navštivte Národní park Tongariro, Bay of Islands, Národní park Abela TasmanaMilford Sound,Rotoruu a na závěr vaše odletové město Auckland.

Příkladový termín : 5. – 26.3.2016   Rezervace termínůSnímek obrazovky 2015-05-03 v 17.37.34

Co vidět na Novém Zélandu

Bezpochyby se jedná o jeden z nejkrásnějších ostrovů na zeměkouli. Určitě si nenechte ujít atmosféru města Auckland, ale stačí bohatě první den. Vezememe to postupně, z Aucklandu se vydejte do Cathedral Cove či Bay of Islands, White island, jezero Taupo, NP Tongariro, Mount Taranaki, NP Abela Tasmana,Christchurch, Milford Sounds a mnoho dalšího 🙂

Na vaše cestování je vhodné půjčit auto či karavan. Více na Autopůjčovny

Víza

Pro návštěvu, která netrvá déle než 3 měsíce vystačí platný pas. Bezvízový styk.

Ubytování 

Ubytování se liší podle turisticky významných oblastí. V Aucklandu se pohybují ceny na 1 noc/ 2 os. za 1000 Kč. Pokud využijete Smart nabídky či Genius programu na booking.com , ušetříte na ubytování až 65%! Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 630 Kč.

Snímek obrazovky 2015-05-03 v 20.52.59