Zaleťte si do Panamy. Zpáteční letenky z Budapešti do Panama City pořídíte za 10 495 Kč. Cestovní období je od května do října 2016.  Letí se s leteckou společností Turkish Airlines.

Příkladové termíny:

Budapešť – Panama City  17.-29.5. 2016    10 495    REZERVACE

Mnichov – Panama City     17.- 29.5. 2016   11 556 Kč   REZERVACEpanamabudV Panamě byste si neměli nechat ujít kávové městečko Boquete, souostroví Bocas del Toro, stezku Los Quetzales, výšlap na vulkán Barú, souostroví San Blas nebo dlouhých a poloprázdné pláže Las Lajas. Neměli byste si také nechat ujít dobrodružství v  pralesu Darién, který tvoří hranici mezi Kolumbií a Panamou. Také stojí za návštěvu Panamský průplav.

Hlavní sezóna je v Panamě od prosince do března, nicméně období dešťů nepředstavuje velké omezení v cestování. Více info

Víza a očkování

Do Panamy není vyžadováno očkování a víza jsou udělena až na 6 měsíců.

Ubytování 

Ubytování se v Panamě pohybuje od  550 Kč / noc pro dvě osoby.Pokud využijete Smart nabídky či Genius programu na booking.com, ušetříte! Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 530 Kč.

Jak do Budapešti? 

Z Prahy do Budapešti můžete využít zpátečních jízdenek za 680 Kč za zpáteční jízdenky s Eurolines nebo můžete do Budapešti vlakem za 490 Kč z Pardubic s ČD