Využijte letenky společnosti Wizzair a prozkoumejte jedny z nejkrášnějších měst Itálie – Neapol a Řím. Dalšími zajímavostmi můžou být ostrov Capri či Pompeje v blízkosti Neapole. Celkem Vás budou letenky s  jízdenkou stát 1097 Kč.

Nejdříve se vydáte letecky z Prahy do Neapole, kde zůstanete podle libosti.Z Neapole pojedete autobusem společnosti Megabus za 1 euro ( 27 kč) cca hodinu a čtvrt do hlavního města Itálie, Říma. Na projití nejzajímavějších míst Vám vystačí 2 dny. A v tady Vaše dobrodružství končí. Z Říma do Prahy se vydáte opět letecky. Plánovaný přílet je v 15:05 do Prahy.

4.11. Praha – Neapol   wizzair  529 Kč s WDC

5.11. Neapol – Řím   Rezervace 27 Kč (1 euro)

7.11.  Řím – Praha  wizzair  541 (19,99 eur) s WDC 

Neapol 

V Neapoli vládne chaos a nepořádek. Na druhou stranu je Neapol vlastně nádherná a zajímavá. Projděte se ulicí Spaccanapoli a  navštivte Castel NuovoUrčitě se vydejte na jednodenní výlet do Pompejí a okolí Vesuvu. Další zastávka by neměla chybět na ostrovuCapri. Z Neapole každou hodinu vyplouvá trajekt, který stojí 12 eur.

A co navštívit v Římě?

Rozhodně nezapomeňte navštívit Koloseum, Fontánu di Trevi, Španělské schody, nádherný Andělský hrad, slavné Forum Romanum či Pantheon. Taktéž navštivte Vatikán a katedrálu SV. Petra. Do centra Říma se dostanete busem spol. Terravision za 8 euro, zpáteční jízdenka.

Řím - andělský hrad

Ubytování

V Neapoli se ubytování pohybuje od 990 Kč, v  Římě pořídíte ubytování za 1700 Kč (2 os/noc). Pokud využijete Smart nabídky či Genius programu na booking.com , ušetříte na ubytování až 65%! Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 630 Kč. Nebo můžete využít srovnávač HotelscombinedSnímek obrazovky 2015-06-04 v 13.50.03