Navštivte 2 hlavní velkoměsta Britských ostrovů! Nejdříve poletíte do Londýna a následně navštívíte hlavní město Irska – Dublin. Levné multi-city letenky z Pardubic a návratem do Prahy zakoupíte od 1 758 Kč.

Příkladový termín: 23.3.  – 1.4. 2019 cestovní období: březen a dubenVÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si levné multi-city letenky 

Kominacím se meze nekladou. Místo Londýna můžete zaletět za podobnou cenu také do Amsterdamu či Edinburghu – vyzkoušejte vyhledávač Flightics, kde si můžete nastavit preferovanou dobu pobytu a také dobu odletu na kdykoliv, abyste dosáhli co nejlevnější kombinace letenek.

Londýn

První zastávkou bude Londýn. V Londýně máte 3 dny na památky.V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. 

Unsplash / Pixabay

Dublin

V Dublinu jednoznačně navštivte Temple Bar, Trinity College, Dublin Castle, katedrálu Sv. Patrika, Jamesona a doslova nasávejte skvělou atmosféru úžasného města.  Z letiště v Dublinu se dostanete do centa městským autobusem za 3 eura. Do centra jezdí autobus č. 16. INFO

Gigglekid / Pixabay

Ubytování 

Ubytování poblíž centra Londýna vychází na 1 600 Kč  pro dvě osoby na noc a v Dublinu se ubytování pohybuje od 1 300 Kč. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč. V hostelu se ubytujete do 500 Kč na noc.