Kombinací letenek od Ryanairu a Wizzairu můžete zažít skvělý eurotrip po Evropě a navštívit tak naráz 2 velkoměsta během jednoho týdne. Podíváte se nejdříve do Bruselu a poté do Benátek.Veškeré letenky z Prahy a zpět pořídíte za 1 505 Kč.

Příkladový termín: 17. – 25.5.2018   cestovní období: duben – červen

VÍCE TERMÍNŮ

Pokud byste se chtěli zdržet v nějaké destinaci na delší dobu, nebo byste chtěli letět více měst najednou, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics.

Brusel

Brusel nemá zrovna nekonečně mnoho památek, ale svoje kouzlo rozhodně má. Nezapomeňte  navštívit ikonu Bruselu Atomium a slavnou budovu Grand Palace na bruselském náměstí, instituce evropské unie či sochu čůrajícího chlapečka. Příletíte na Charleroi cca hodinu cesty do centra, přičemž stojí jízdenka 14 euro. V  Bruselu pořídíte ubytování pro dva na jednu noc za 1200 Kč.

76640 / Pixabay

Benátky

Benátky jsou samy o sobě  kouzelné. Určitě neminete Canal Grande, Náměstí svatého Marka, Dóžecí palác a Ponte di Rialto. Z letiště se dostanete autobusem č. 6, lístky si zakoupíte přímo v buse nebo na letišti. Cena je 1 euro za jednosměrnou jízdenku. Cesta trvá přibližně půl hodiny.

Ubytování

Ubytování v Bruselu a Benátkách se pohybuje kolem 1 200 Kč na noc pro 2 osoby. Hledejte na booking.com , nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.