Spojte dovolenou na Sardinii s návštěvou Neapole za super cenu! Užijete si krásy Sardinie a na zpáteční cestě navštívíte Neapol. Multi-city letenky z Berlína a zpět do Prahy vás vyjdou na 2 221 Kč. Vydejte se na levný trip po Itálii během letních měsíců!

Na Sardinii můžete zůstat 5, 7, 9 až 12 dní. V Neapoli pak 1 – 4 dny. 

Příkladový termín: 27.5. – 11.6.2018   cestovní období: květen – červen 

O prázdninách (červenec – srpen) je cena o 800 Kč dražší.

VÍCE TERMÍNŮ

Trip si můžete vyhledat podle vlastních představ přes vyhledávač eurotripů Flightics. Místo Sardinie můžete zaletět také na Sicílii a místo Neapole se zastavit v jakémkoliv městě v Itálii.

Sardinie

Skalnaté pobřeží, krásné pláže, nádherná příroda a malebné vesničky. Sardinie se po právu nazývá klenotem Středomoří a je zároveň druhým největším ostrovem v této oblasti.  Zrelaxujte na pláži anebok vyjížďky po okolí. žete objet ostrov a navštívit spoustu přírodních krás.

Simon / Pixabay

Neapol

V Neapoli vládne chaos a nepořádek. Na druhou stranu je Neapol vlastně nádherná a zajímavá. Projděte se ulicí Spaccanapoli a  navštivte Castel NuovoUrčitě se vydejte na jednodenní výlet do Pompejí a okolí Vesuvu. Další zastávka by neměla chybět na ostrovu Capri. Z Neapole každou hodinu vyplouvá trajekt, který stojí 12 eur.

Ioome / Pixabay

Ioome / Pixabay

Ubytování

Ubytování na Sardinii pořidíte od 1 500 Kč na noc / 2 osoby a  v Neapoli se cena se pohybuje kolem 1 100 Kč na noc pro 2 osoby. Hledejte na booking.com , nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.

Jak do Berlína? 

Do Berlína využijte jízdenek od Elines.cz. Z Berlína do Prahy zaplatíte 350 Kč za jednosměrnou jízdenku, jízda trvá cca 4 hodiny.