Se SriLankan Airlines se můžete vydat na dobrodružství a poznat dvě nádherné země najednou. Zpáteční letenky z Říma do Colomba a následně do Male seženete za 10 783 Kč nebo -li 399 eur.

Veškeré letenky jsou na jednom ticketu, proto se nemusíte obávat zpozdění. Cestovní období je od května do června 2016. Letenky si můžete upravit podle toho, jak dlouho chcete být v jaké destinaci dlouho. Chce to mít ale trpělivost 🙂

Příkladový termín  :      REZERVACE

Řím- Colombo  14.6      Colombo – Male  16.6.             Male – Řím    22.6.3v1

Co vidět na Srí Lance

Vydejte se  poznat Perlu Indického oceánu.Uchvátí Vás čajové plantáže, Pinnawala (slůňata), Dambulla, královské město Anurádhapura, výšlap na skalní horu Sigiriya, horské středisko Nuwara Eliya, NP Yala či želví farma Kosgoda.

Ubytování

Rezervaci hotelu doporučuji  provést ještě před odletem na Srí Lanku. Booking.com. Cena za dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou lze v Colombu sehnat za cenu od 400 Kč na noc. V ostatních městech je to podobné.

Víza 

Platí se poplatek 20 USD a to prostřednictvím stránky, kde vyplníte žádost online

TiBine / Pixabay

TiBine / Pixabay

Maledivy

Týdenní dovolená na exotických Maledivách se dá pořídit i za levno, pokud nepotřebujete maximální luxus. Trajektem z Malé na okolní ostrovy se dostanete už za 2 dolary na osobu v jednom směru.

Ubytování

Týdenní ubytování  na Maledivách vychází průměrně na  9000 Kč pro dvě osoby na týden ve 3 hvězdičkovém hotelu. Samozřejmě záleží na zvoleném luxusu. Prohledejte booking.com  a zvolte si sami! Dají se najít 3 * hotely s plnou penzí už od 11 500 Kč pro 2 osoby, což také není k zahození.