Zaleťte si na začátku léta do 2 destinací během jednoho výletu z Prahy. Na cestě budete přesně 5 dní.

Navštívíte Basilej a Barcelonu. V každém z měst strávíte minimálně  1 – 2 celé dny. Letenky z Prahy a zpět koupíte za 2 142 Kč. Jedná se o kombinaci letenek od Easyjetu a Vuelingu.

Příkladový termín: 16. – 21.6.2018       cestovní období: červen

VÍCE TERMÍNŮ

Kominacím se meze nekladou. Místo Basileje můžete zaletět za podobnou cenu také do Zurichu nebo Benátek – vyzkoušejte vyhledávač Flightics  a nastavit si můžete preferovanou dobu pobytu a také dobu odletu na kdykoliv, abyste dosáhli co nejlevnější kombinace letenek.

Basilej 

Švýcarské město se nachází na hranicích s Francií a Německem. Opomenout byste neměli bránu Spalentor z 14. století, která původně sloužila jako opevnění. Místní radnici a katedrálu Münster. Navštívit můžete také spoustu muzeí a galerií.

hpgruesen / Pixabay

Barcelona

Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, dechberoucí La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.

Ubytování

V průměru se se ubytování  ve všech městech pohybuje kolem 1 400 Kč na noc pro 2 osoby. Hledejte na booking.com a nebo také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.