Navštivte 2 evropské destinace během jarních měsíců! Navštívíte Mallorcu a Amsterdam či poletíte v opačném pořadí. Letenky na trip 2v1 z Prahy během jara vás vyjdou na 2 627 Kč. V každé destinaci ale můžete zůstat libovolný počet dní.

Příkladový termín: 31.3.– 8.4. 2020      cestovní období: březen, duben2v1 z Prahy během jara

Odlety z Prahy

Odlety z Vídně

Vyhledejte si levné letenky 2v1 z Prahy během jara

Pokud se vám inspirace na trip po Evropě zamlouvá, ale rádi byste navštívili jiná města, zkuste vyhledávač Flightics, kde si můžete navolit trip podle představ a zadat flexibilní odlet třeba na celé léto. Vyhledávač vám vyhledá nejlevnější kombinaci letenek přes navolená města s optimální dobou pobytu.

Mallorca

Přiletíte do hlavního města Palma de Mallorca a máte 4 dny na poznání místních krás. Můžete buď relaxovat nebo si půjčit auto a objet krásy ostrovy.V Palmě stojí za zmínku gotická katedrála La Seu, která se nachází poblíž přístavu.  Další fotogenické místa najdete na jihovýchodě ostrova např. Cala s’Almunia, Cala Figuera, Cala des Moro, Cala Llombards. Tyto pláže jsou ale snadně dostupné autem, proto čekejte více lidí. Další zastávkou může být místní klášter Sanctuari de Cura, odkud je hezký výhled.

Amsterdam

Projděte si uličky lásky a coffee shopy.  Další místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house– amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, Vondelpark a Rijksmuseum,kde je k vidění Rembrandtova Noční hlídka.  Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit plavbou po kanálech. Průvodce

kirkandmimi / Pixabay

Ubytování

Na Mallorce se ubytujete od 1 300 Kč na noc a v Amsterdamu pak za 1 400 Kč. Hledejte na booking.com nebo nabídky od  AIRBNB se slevou 996 Kč.