Navštivte 2 vekoměsta během jednoho týdne! Podíváte se nejdříve do Londýna a poté do Stockholmu či poletíte v opačném pořadí. Letenky 2v1 z Prahy během podzimu pořídíte za 1 290 Kč. V každé destinaci můžete zůstat podle představ.

Příkladový termín: 8. – 14.10. 2019   cestovní období: září, říjen2v1 z Prahy během podzimu

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si levné letenky 2v1 z Prahy během podzimu

Kombinacím se meze nekladou. Pokud chcete navštívit jiná města, navštivte flightics.com a sestavte si parádní trip po Evropě!

Londýn

První zastávkou bude Londýn. V Londýně si necháme dva dny na památky.V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde parka Trafalgar square a mnoho dalšího.  Z letiště Stansted se dostanete levně do centra se společností Easybus, která nabízí jednosměrné jízdenky už od 1 GBP.

Unsplash / Pixabay

Stockholm

Hlavní město Švédska nabízí nepřeberné množství muzeí a galerií a nádherné parky. Stockholm je obklopen Baltským mořem a jezerem Mälaren. Vydejte se na Královský palác, dominantu města – Stockholmskou radnici či navštivte Nobelovo muzeum.

Mariamichelle / Pixabay

Ubytování

Ubytování v Londýně stojí kolem 1 600 Kč a ve Stockholmu pořídíte ubytování kolem 1 800 Kč. Více na booking.com. Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč na první ubytování či využijte 10% slevu na booking.com.

Zavazadla

V této ceně máte pouze příruční zavazadlo o rozměrech 40 x 20 x 25 cm. Pokud chcete cestovat s velkým zavazadlem (55 x 40 x 25 cm), počítejte navíc s cenou kolem 200 Kč/ let za priority pass u Ryanairu.