Zaleťte si na zimní trip do 2 měst Evropy najednou během jednoho týdne. Vydejte se do Budapešti a poté do italského BergamaMulti-city letenky na trip 2v1 z Prahy  během zimy vás vyjdou na 941 Kč.

Příkladový termín: 24. – 29.1. 2020   cestovní  období: leden

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si zimní trip 2v1 z Prahy během zimy

Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Pokud chcete strávit jiný počet dní, přejděte na vyhledávač Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek přes vaše oblíbená města.

Budapešť

Pro nádherný výhled na Bupadešť zavítejte na vrch Gellért, vydejte se k budapešťskému parlamentu, nenechte si ujít místní tržnici a zároveň proslulé lázně. Pořiďte si Budapest Card na 24 hodin. Skupinová jízdenka až pro 5 osob  stojí 3 300 forintů a lze na jí neomezeně přestupovat na metro, vlaky a a autobusy  24 hodin, od doby prvního označení.

Bergamo

Italské městečko Bergamo se dělí na dvě části: opevněné horní město Città Alta, které stojí na jednom z kopců a spodním městem Città Bassa. Krásné výhledy na Città Alta jsou z úbočí kopce San Vigilio. Zajet si můžete také do 50 km vzdáleného Milána či k jezeru Como.

Ubytování 

Ubytování v Budapešti vychází na 900 Kč a v Bergamu vyjde na 1 400 Kč na noc pro 2 osoby /noc. Ubytování hledejte přes booking.com či můžete využít nabídky AIRBNB se slevou na první ubytování (960 Kč).