Trip po Evropě si můžete poskládat s leteckou společností Easyjet, Vueling a Trasavia. Veškeré letenky z Prahy a zpět Vás budou stát 3 448 Kč a navštívíte tak města jako je Amsterdam, Lisabon a Paříž. Skvělá kombinace na únor!

Příkladový termín: 2.2. – 12.2. 2018 REZERVACE

 

 

První zastávka – Amsterdam 

Projděte si uličky lásky a coffee shopy. Místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house, navštívit můžete také Vondelpark a Rijksmuseum, kde je k vidění  Rembrandtova Noční hlídka.  Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit plavbou  po kanálech. V Amsterdamu strávíte pouze jeden celý den. Pokud byste si chtěli trip v Amsterdamu prodloužit, můžete letět o den dříve 28.11. Připlatíte si pouze 380 Kč navíc za letenku.

0805edwin / Pixabay

0805edwin / Pixabay pod licencí CC

Druhá zastávka – Lisabon

Hlavní město Portugalska ukrývá spoustu památek. Mezi hlavní památku lze označit Castelo de Sao Jorge nebo- li Lisabonský hrad. Dále prozkoumejte náměstí Praça do Comércio, Belémskou věž, známý most Ponte 25 de Abril či exkurzi do obřího akvária ( Lisboa Oceanarium). V Lisabonu strávíte 2 celé dny.

By: vintagedept

By: vintagedept pod licencí CC

Poslední zastávka – Paříž

V Paříži strávíte dva celé dny, což bude stačit k projití veškerých památek. K Paříži neodmyslitelně patří Eiffelova věž, Champs Elysées, Vítězný oblouk, Notre Dame, Sacre Coeur a Lucemburské zahrady. Mezi jednotlivými památkami využijte metro.

By: Moyan Brenn

By: Moyan Brenn pod licencí CC

Ubytování 

Ubytování v centru Amsterdamu vychází na 1 noc pro dvě osoby 1 500 Kč. V Lisabonu seženete ubytování za 600 Kč  pro 2 os./noc a v centru Paříže vychází na 1 noc pro dvě osoby 1600 Kč. Mrknout můžete na nabídky booking.com nebo  můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 730 Kč.