Vydejte se na trip po Evropě! Navštivte Basilej, Barcelonu a Milán. Multi-city letenky z Prahy Vás budou stát jen 1 927 KčBěhem 9 dní si užijete atmosféru švýcarského města na hranicích s Německem a Francíí – Basilej, projdete si světoznámé památky Gaudího v Barceloně a během poslední zastávky navštívtíte centrum módy – Milán.

Příkladový termín : 2.6. – 10.6.2018        cestovní období: květen – červen

VÍCE TERMÍNŮ

Basilej 

Švýcarské město se nachází na hranicích s Francií a Německem. Opomenout byste neměli bránu Spalentor z 14. století, která původně sloužila jako opevnění, místní radnici a katedrálu Münster. Navštívit můžete také spoustu muzeí a galerií.

hpgruesen / Pixabay

Barcelona

Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, přeplněnou La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.

Milán

Navštivte druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán. Také se můžete vydat k nedalekému jezeru Lago di Como či Lago di Garda a spojit tak návštěvu Milána s příjemnou dovolenou v oblasti nádherných jezer.

IgorSaveliev / Pixabay

Ubytování 

Ubytování v centru Basileje vychází na 1 noc pro dvě osoby 1 600 Kč, v Barceloně se ubytování pohybuje od 1 400 Kč pro dvě osoby na noc a poblíž centra Milána Vás vyjde na 1 200 Kč pro dvě osoby na noc. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.