Nedělní tip na poznávačku po Evropě!  Zaleťte si díky kombinaci letenek od Easyjetu a Transavie  do  3 evropských měst na začátku září za 3 040 Kč. Navštívíte Benátky, Nice a Amsterdam a v každém městě strávíte 2-3 dny. 

Příkladový termín: 3 – 11.9. 2017  REZERVACEPokud Vám nevyhovuje doba pobytu v každém městě, zvolte si optimální dobu pobytu přes náš vyhledávač eurotripů Flightics, kde si navolíte i  flexibilní data odletu (př. 3.7. – 3.9.). Vyhledávač projde celé 2 měsíce a sestaví Vám, co nejlevnější Eurotrip s nízkonákladovkami po Evropě.

1.zastávka:  Benátky

Benátky jsou samy o sobě  kouzelné. Určitě neminete Canal Grande, Náměstí svatého Marka, Dóžecí palác a Ponte di Rialto. Z letiště se dostanete autobusem č. 6, lístky si zakoupíte přímo v buse nebo na letišti. Cena je 1 euro za jednosměrnou jízdenku. Cesta trvá přibližně půl hodiny.

2.zastávka: Nice

Nice je známé letovisko Francouzské riviéry . Ve městě se nachází paláce a promenády, z nich nejznámější je Andělská promenáda, kde panuje dokonalá atmosféra.  Blízko Nice můžete zajet do Cannes, Monaka či Saint Tropez.Pokud si půjčíte auto, můžete zajet do vzdálenějšího Marseille či Avignonu.

3.zastávka : Amsterdam

Projděte si uličky lásky a coffee shopy.  Další místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house– amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, Vondelpark a Rijksmuseum,kde je k vidění  Rembrandtova Noční hlídka.  Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit plavbou  po kanálech.

0805edwin / Pixabay

Ubytování 

Ubytování v centru Benátek  vychází na 1 noc pro dvě osoby 1 200 Kč. Ubytování poblíž centra Nice Vás vyjde na 1 400 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby a v centru Amsterdamu vychází  ubytování na 1 noc pro dvě osoby 1600 Kč. Pokud využijete Smart nabídky či Genius programu na booking.com, ušetříte! Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 530 Kč.