Další tip na trip  v létě je tady! Navštivte hned 3  destinace v Evropě. Navštívíte Brusel, Barcelonu a Milán a to během léta. V každé městě strávíte 2 – 3 dny. Veškeré letenky z Prahy a zpět Vás vyjdou na 3 017 Kč. 

Příkladový termín:  22.8 – 30.8. 2017 REZERVACE

Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Pokud chcete strávit jiný počet dní  Záleží na Vás kolik dní v dané destinaci, přejděte na vyhledávač Flightics, který Vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek přes Vaše oblíbená města.

1.zastávka: Brusel

Brusel nemá zrovna nekonečně mnoho památek, ale svoje kouzlo rozhodně má. Nezapomeňte  navštívit ikonu Bruselu Atomium a slavnou budovu Grand Palace na bruselském náměstí, instituce evropské unie či sochu čůrajícího chlapečka.

V Bruselu se nachází dvě letiště, Charleroi cca hodinu cesty do centra, přičemž stojí jízdenka 14 euro.

76640 / Pixabay

2.zastávka: Barcelona 

Hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, “dechberoucí” přeplněnou La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.

P.S: V Barceloně se změnili podmínky pro vstup po parku Guell, nyní Vás sem nepustí bez lístku. Vstupné je 8 euro.  Zakupte si lístek nejlépe 14 dní před a online 😀 Pokud nestihnete zakoupit lístek, ale přesto byste se chtěli podívat na známou ještěrku, podle jedné z pracovnic prý můžete navštívit park po zavíračce, tedy kolem 9 večer. Nemáme ozkoušeno, ale plánujeme to zjistit, až se dostaneme z Madridu zpět do Barcelony.

3. zastávka Milán / Bergamo:  Navštívit můžete druhé největší italské město – Milán, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán a nebo také můžete zůstat v Bergamu, kam přiletíte.  Pokud se vydáte do 50 km zváleného Milána,  cesta Vás vyjde na 5 euro za jednosměrnou jízdenku s TerraVision.

delgrangeeric5 / Pixabay

UBYTOVÁNÍ

Ubytování v centru Bruselu  vychází na 1 noc pro dvě osoby 1 300 Kč, v Barceloně se ubytování pohybuje od 1 200 Kč pro dvě osoby na noc a ubytování poblíž centra Milána Vás vyjde na 1 000 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby. Využijte Smart nabídky či Genius programu na booking.com .Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 630 Kč.