Pokud chcete poznat více měst během jednoho týdne, mohl by se Vám zalíbit další trip po Evropě s odletem z Pardubic a návratem do Prahy. Poznáte okouzlující města jako jsou Londýn, následně Nice a zakončíte tripŘímě. Multi-city letenky Vás vyjdou na 3 186 Kč.

Příkladový termín: 10.2. – 19.2.2018 REZERVACE

Londýn

První zastávkou bude Londýn. V Londýně  si necháme dva dny na památky.V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. Na letiště Luton se dostanete levně do centra se společností Easybus, která nabízí jednosměrné jízdenky už od 1 GBP. Viz článek 

Unsplash / Pixabay

NICE

Nice je známé letovisko Francouzské riviéry. Ve městě se nachází paláce a promenády, z nich nejznámější je Andělská promenáda, kde panuje dokonalá atmosféra.  Blízko Nice můžete zajet do Cannes, Monaka či Saint Tropez. Pokud si půjčíte auto, můžete zajet do vzdálenějšího Marseille či Avignonu.

Řím

V Římě si necháme dva až 3 dny na památky. V Římě nezapomeňte navštívit Koloseum, Fontánu di Trevi, Španělské schody, nádherný Andělský hrad, slavné Forum Romanum či Pantheon. Taktéž navštivte Vatikán a katedrálu Sv.Petra.

hsvbooth / Pixabay

 

Ubytování

Ubytování v centru Londýna vychází na 1 noc pro dvě osoby 1 600 Kč. Ubytování v Nice pořídíte už od 950 Kč pro dva na jednu noc.V Barceloně se ubytování pohybuje od 1 200 Kč, v Římě kolem 1 300 Kč pro dvě osoby na noc. Pokud využijete Smart nabídky či Genius programu na booking.com, ušetříte! Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 730 Kč.