Zaleťte si do 3 destiancí během jednoho výletu najednou. Navštívíte Paříž, Dublin a Barcelonu a v každém z měst strávíte minimálně 2 celé dny. Letenky z Prahy a zpět koupíte za 3 511 Kč. Jedná se o kombinaci Vuelingu,Aer Lingusu a Ryanairu.

Příkladový termín: 30.11. – 12.12.2017 REZERVACE

Paříž

V Paříži strávíte tři celé dny, což bude stačit k projití veškerých památek. K Paříži neodmyslitelně patří Eiffelova věž, Champs Elysées, Vítězný oblouk, Notre Dame, Sacre Coeur a Lucemburské zahrady. Mezi jednotlivými památkami využijte metro.Eiffel-Tower-and-Fountain-Paris-France-Wallpaper

Dublin

V Dublinu jednoznačně navštivte Temple Bar, Trinity College, Dublin Castle, katedrálu Sv. Patrika, Jamesona a doslova nasávejte skvělou atmosféru úžasného města.  Z letiště v Dublinu se dostanete do centa městským autobusem za necelé 2 eura. Do centra jezdí autobus č. 16. INFO

Gigglekid / Pixabay

Barcelona

Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, dechberoucí La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.

JoaquinAranoa / Pixabay

JoaquinAranoa / Pixabay

Ubytování 

Ubytování poblíž centra Paříže Vás vyjde na 1600 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby.V Dublinu se ubytování pohybuje od 1200 Kč pro dvě osoby na noc a v Barceloně se ubytování pohybuje od 1200 Kč pro dvě osoby na noc a Pokud využijete Smart nabídky či Genius programu na booking.com, ušetříte! Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 530 Kč.

TIP

Vyhledat se dá spoustu kombinací přes náš vyhledávač eurotripů Flightics, kde si navolíte flexibilní data odletu (př. 1.11. – 1.12.) a navíc požadovanou dobu pobytu v dané destinaci ( např. 2-3 dny). Vyhledávač projde celé 3 měsíce a sestaví Vám, co nejlevnější Eurotrip s nízkonákladovkami po Evropě.

Mapa tripu