Navštivte 3 velkoměsta Evropy na jeden zátah. Podíváte se do Říma, Paříže a Milána – třech nejromantičtějších měst v Evropě. Za letenky zaplatíte jen 2 847 Kč. 

Příkladový termín: 21.11. – 29.11. 2017 REZERVACE 


1.zastávka:Řím

V Římě rozhodně nezapomeňte navštívit Koloseum, Fontánu di Trevi, Španělské schody, nádherný Andělský hrad, slavné Forum Romanum či Pantheon. Taktéž navštivte Vatikán a katedrálu SV. Petra. Do centra Říma se dostanete busem spol. Terravision za 8 euro, zpáteční jízdenka.

2.zastávka: Paříž

V Paříži strávíte tři celé dny, což bude stačit k projití veškerých památek. K Paříži neodmyslitelně patří Eiffelova věž, Champs Elysées, Vítězný oblouk, Notre Dame, Sacre Coeur a Lucemburské zahrady. Mezi jednotlivými památkami využijte metro.  Nejvýhodnější variantou je balíček 10 jízdenek (carnet) za €11.10.

By: Moyan Brenn

3. zastávka Milán / Bergamo:  Navštívit můžete druhé největší italské město – Milán, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán a nebo také můžete zůstat v Bergamu, kam přiletíte.  Pokud se vydáte do 50 km zváleného Milána,  cesta Vás vyjde na 5 euro za jednosměrnou jízdenku s TerraVision.

 

UBYTOVÁNÍ

Ubytování poblíž centra Říma Vás vyjde na 1 600 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby, v Paříži se ubytování pohybuje od 1 400 Kč pro dvě osoby na noc a ubytování  a v centru Bergama vychází na 1 noc pro dvě osoby 1 100 Kč. Ubytování můžete hledat na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 630 Kč.

Plán trasy:   Praha – Řím (2 dny) Paříž (2 dny) – Milán (2 dny) – Praha

TIP 

Pokud chcete v každé destinaci strávit jiný počet dní,navštivte vyhledávač letenek Flightics.