Zaleťte si na trip po Evropě! Navštivte Londýn, Marseille a Alicante během jednoho výletu z Pardubic. V každé destinaci strávíte 1 – 4 dny a na cestách budete přesně 9 dní. Letenky Vás budou dohromady stát 3 321 Kč. 

Příkladový termín: 15. – 24.5. 2018       cestovní období: duben – červen

VÍCE TERMÍNŮ

Kominacím se meze nekladou. Pokud chcete navštívit jiná města za super cenu – vyzkoušejte vyhledávač Flightics. Nastavit si můžete preferovanou dobu pobytu a také dobu odletu na kdykoliv, abyste dosáhli co nejlevnější kombinace letenek.

Londýn

V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. Z letiště Stansted se dostanete levně do centra se společností Easybus, která nabízí jednosměrné jízdenky už od 1 GBP.

Unsplash / Pixabay

Marseille

Druhé největší město ve Francii a zároveň důležitým středistem obchodu. V Marseille navštivte přístav, zvaný Vieux-Port. Je chráněn dvěma masivními pevnostmi – Saint Nicolas a Saint-Jean. Také si projdětet Bulvár La Canebière a opatství  Saint-Victor.

Alicante

Nová destinace z letiště Pardubice se nachází na pobřeží  Costa Blanca, které nabízí čisté moře a dlouhé písečné pláže. Nad městem najdete hrad Santa Barbara. Z Alicante si můžete udělat výlet do města Murcia či na druhou stranu do Valencie. Cestou se případně můžete stavit i v  přístavu Denía, odkud jezdí trajekty na Ibizu. Průvodce

By: Puntin1969

Ubytování

V  Londýně seženete ubytování za 1800 Kč, ubytování v Marseille Vás vyjde na 1 300 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby a v Alicante seženete ubytování kolem 1 100 Kč.  Ubytování hledejte na booking.com a nebo také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.