Vydejte se na jarní trip po Evropě se zastávkou na Mallorce! Veškeré letenky z Prahy a zpět Vás budou stát 3 014 Kč a během 18 dní navštívíte Milán, projdete si světoznámé památky Gaudího v Barceloně, užijete si relax na ostrově Mallorca a poslední zastávkou bude hlavní město Nizozemí –  Amsterdam.

Příkladový termín: 14.3. – 1.4. 2018 REZERVACE

Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Přejděte na vyhledávač Flightics, který Vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek přes Vaše oblíbená města a kde si ároveň můžete nastavit kolik dní chcete v každé zastávce zůstat. Také můžete vyměnit Mallorcu za Ibizu, Menorcu či Kanárské ostrovy 🙂

1.zastávka → Milán (Bergamo)

Navštivte druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán. Pokud se vydáte do 50 km zváleného Milána,  cesta Vás vyjde na 5 euro za jednosměrnou jízdenku s TerraVision. Zůstat také ale můžete v nádherném Bergamu, kam přiletíte.

delgrangeeric5 / Pixabay

delgrangeeric5 / Pixabay

2.zastávka → Barcelona

Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, dechberoucí La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.

JoaquinAranoa / Pixabay

JoaquinAranoa / Pixabay

3.zastávka → Mallorca

Malebné horské vesničky, dobré víno a jídlo a navíc příjemných 20 stupňů Celsia lakají naaktivní dovolenou. Přiletíte do hlavního města Palma de Mallorca a máte 4 dny na poznání místních krás. Můžete buď relaxovat nebo si půjčit auto a objet krásy ostrovy.

4.zastávka → Amsterdam

Projděte si uličky lásky a coffee shopy.  Další místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house– amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, Vondelpark a Rijksmuseum,kde je k vidění  Rembrandtova Noční hlídka.  Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit plavbou  po kanálech.

0805edwin / Pixabay

0805edwin / Pixabay

UBYTOVÁNÍ

Ubytování poblíž centra Milána Vás vyjde na 1 300 Kč pro dvě osoby na noc, v Barceloně se ubytování pohybuje od 1 400 Kč pro dvě osoby na noc, na  Mallorce seženete apartmány kolem 1200 Kč na noc a v centru Amsterdamu vychází ubytování na 1 noc pro dvě osoby 1 500 Kč.  Hledejte na booking.com nebo také na AIRBNB se slevou 720 Kč.