Zaleťte si na letní trip po Evropě! První zastávkou bude Londýn, poté Verona, následně navštívíte Albánii a poslední zastávkou bude Budapešť. Během tripu navštívíte 4 destinace a multi-city letenky z Pardubic s příletem do Prahy pořídíte za 2 898Kč.

Příkladový termín: 19.5.– 5.6. 2018 cestovní období: květen – červen

VÍCE TERMÍNŮ 

Pokud Vám nevyhovuje doba pobytu nebo byste si chtěli zaletět na trip spíše o prázdninách, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics.

Londýn

V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. Z letiště Stansted se dostanete levně do centra se společností Easybus, která nabízí jednosměrné jízdenky už od 1 GBP.

Unsplash / Pixabay

Verona

Verona leží v Severní Itálii a hned po Benátkách je druhé největší město v regionu. Centrum Verony je zařazeno na seznam UNESCO a  naleznete zde nejen známý Juliin dům s balkónem, ale také např. Arena di Verona – amfiteátr či Castel Vecchio, pevnost ze 14. století. Zajet také můžete k 30 km vzdálenému jezeru Lago di Garda.

Altioe / Pixabay

Albánie
Albánie je zatím turisticky méně navštěvovaná, má ale rozhodně co nabídnout. Najdete tu krásné hory, kláštery a nádherné pláže. Neměli byste si nechat uniknout historické město Skada, metropoli TiranuElbasan plný mešit, národní park Thetit, pláže ve starobylém Durrës či Ohridské a Skadarské jezero.

rmac8oppo / Pixabay

Budapešť

Pro nádherný výhled na Budapešť zavítejte na vrch Gellért, vydejte se k budapešťskému parlamentu, nenechte si ujít místní tržnici a zároveň proslulé lázně. Pořiďte si Budapest Card na 24 hodin. Skupinová jízdenka až pro 5 osob  stojí 3 300 forintů a lze na jí neomezeně přestupovat na metro, vlaky a a autobusy  24 hodin, od doby prvního označení.

Ubytování

Ubytování v jednotlivých destinací vás vyjde na 1 200 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby. Hledejte na booking.com  nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.