Na přelomu září a října se můžete vydat na skvělý trip po Evropě a poznat jedny z nejhezčím měst Evropy najednou. Navštívtíte Milán, Madrid, Porto a Paříž. Celková cena za veškeré letenky z  Prahy a zpět bude 3 903 Kč. 

Příkladový termín: 30.9. – 9.10. 2017   REZERVACE

Pokud chcete strávit jiný počet dní v dané destinaci, přejděte na vyhledávač Flightics, který Vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek přes Vaše oblíbená města s preferovanou dobou pobytu.

1.zastávka: Bergamo

Přiletíte do Bergama, které je vzdálené 50 km od Milána. Vzhledem k tomu, že strávíte v Itálii jen jeden den, doporučujeme zůstat v Bergamu, které je navíc hezčí než samotný Milán.  Pokud byste se ale nakonec vydali do Milána, cesta Vás vyjde na 5 euro za jednosměrnou jízdenku s TerraVision.

2. zastávka: Madrid

V Madridu moc památek nenajdete. Za to je tu nepřeberné množství kaváren, galerií, parků a také rušná atmosféra, kterou si určitě zamilujete. Dominantou Madridu je Palacio Real, který byl postaven v 18. století. Jedno z nejznámějších náměstí v Madridu je také Plaza de Cibeles – komplex z mramorových soch s fontánou a Plaza Mayor. Navštívit můžete také Galerii Prado, kde je vstup zdarma. Z letiště do centra města se nejlevněji dostanete autobusem č.101, 200, 201 a 204, za jízdu zaplatíte 2€. Koupit si můžete 10 jízdenek za 12,20 eur nebo jednodenní za 8,40 eur.

3. zastávka: Porto

Druhé největší město Portugalska, které je známé svým vývozním artiklem-portským vínem. Porto je okouzlující především svou atmosférou. Porto bylo zapsáno na seznam Unesco. Projděte se k mostu Ludvíka I, navštivte Katedrála SéTorre de Menagem(pozůstalost hradu ze 14. století), náměstí Praça do Liberdade a mnoho dalšího. V Portu se nezapomeňte svézt starodávnou tramvají, která jezdí z centra až k pláži.

4. zastávka: Paříž

V Paříži strávíte tři celé dny, což bude stačit k projití veškerých památek. K Paříži neodmyslitelně patří Eiffelova věž, Champs Elysées, Vítězný oblouk, Notre Dame, Sacre Coeur a Lucemburské zahrady. Mezi jednotlivými památkami využijte metro.

Ubytování 

Ubytování poblíž centra Milána Vás vyjde na 1000 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby,v Madridu se ubytování pohybuje od 800 Kč pro dvě osoby na noc, v  Portu se ubytujete  od 600 Kč a v Paříži Vás vyjde ubytování  na 1290 kč/ os. Pokud využijete Smart nabídky či Genius programu na booking.com, ušetříte. Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 630 Kč.