Vydejte se v létě na trip po Evropě za super cenu! Navštívíte Benátky, Nice, Londýn. Cena za všech 5 letenek z Prahy nepřesáhne cenu 3799 Kč.  Tripu dosáhneme kombinací leteckých společností Ryanairu a Easyjetu. 

Příkladový termín: 3.8. – 15.8. 2018     cestovní období: červenec – srpen

VÍCE TERMÍNŮ

Pokud Vám nevyhovuje doba pobytu nebo byste si chtěli navštívit jiná města, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics.

1.zastávka: Benátky

Benátky jsou samy o sobě  kouzelné. Určitě neminete Canal Grande, Náměstí svatého Marka, Dóžecí palác a Ponte di Rialto. Z letiště se dostanete autobusem č. 6, lístky si zakoupíte přímo v buse nebo na letišti. Cena je 1 euro za jednosměrnou jízdenku. Cesta trvá přibližně půl hodiny.

2.zastávka: Nice

Nice je známé letovisko Francouzské riviéry. Ve městě se nachází paláce a promenády, z nich nejznámější je Andělská promenáda, kde panuje dokonalá atmosféra.  Blízko Nice můžete zajet doCannes, Monaka či Saint Tropez.Pokud si půjčíte auto, můžete zajet do vzdálenějšího Marseille či Avignonu.

3.zastávka: Londýn 

V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. Z letiště Luton se dostanete levně do centra se společností Easybus, která nabízí jednosměrné jízdenky už od 1 GBP.

Unsplash / Pixabay

4.zastávka: Edinburgh
Hlavní město Skotska je díky historickému centru a dominantnímu hradu kouzelné město se skvělou atmosférou. Po příletu do Edinburghu využijte spoje číslo 100 a 35, které Vás zavezou z letiště přímo do centra.

By: Moyan Brenn

Ubytování v jednotlivých destinacích: 

V centru Benátek vychází na 1 noc pro dvě osoby 1 200 Kč, v Nice od 950 Kč,  v Londýně seženete ubytování kolem 1 700 Kč a v Edinburghu pořídíte ubytování pro dva na jednu noc za 1300 Kč.  Ubytování hledejte na booking.com nebo můžete využít služby AIRBNB a ušetřit na prvním ubytování 725 Kč!