2v1: Dovolená na Sardinii se zastávkou v Neapoli za 2 221 Kč

Popis akce

Spojte dovolenou na Sardinii s návštěvou Neapole za super cenu! Užijete si krásy Sardinie a na zpáteční cestě navštívíte Neapol. Multi-city letenky z Berlína a zpět do Prahy vás vyjdou na 2 221 Kč. Vydejte se na levný trip po Itálii během letních měsíců!

Na Sardinii můžete zůstat 5, 7, 9 až 12 dní. V Neapoli pak 1 - 4 dny.  Příkladový termín: 27.5. – 11.6.2018   cestovní období: květen – červen  O prázdninách (červenec – srpen) je cena o 800 Kč dražší.

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/city-break/2/1/30-64/any-order/prg-vie-sxf-txl-01-05-2018-30-08-2018/olb-cag-aho-bia-aja-cly-fsc-5-13/nap-2-3/cz-2-5/" ]

Trip si můžete vyhledat podle vlastních představ přes vyhledávač eurotripů Flightics. Místo Sardinie můžete zaletět také na Sicílii a místo Neapole se zastavit v jakémkoliv městě v Itálii.

Sardinie
Skalnaté pobřeží, krásné pláže, nádherná příroda a malebné vesničky. Sardinie se po právu nazývá klenotem Středomoří a je zároveň druhým největším ostrovem v této oblasti.  Zrelaxujte na pláži anebok vyjížďky po okolí. žete objet ostrov a navštívit spoustu přírodních krás.

Simon / Pixabay

Neapol
V Neapoli vládne chaos a nepořádek. Na druhou stranu je Neapol vlastně nádherná a zajímavá. Projděte se ulicí Spaccanapoli a  navštivte Castel NuovoUrčitě se vydejte na jednodenní výlet do Pompejí a okolí Vesuvu. Další zastávka by neměla chybět na ostrovu Capri. Z Neapole každou hodinu vyplouvá trajekt, který stojí 12 eur.
Ioome / Pixabay

Ioome / Pixabay

Ubytování
Ubytování na Sardinii pořidíte od 1 500 Kč na noc / 2 osoby a  v Neapoli se cena se pohybuje kolem 1 100 Kč na noc pro 2 osoby. Hledejte na booking.com , nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.
Jak do Berlína? 
Do Berlína využijte jízdenek od Elines.cz. Z Berlína do Prahy zaplatíte 350 Kč za jednosměrnou jízdenku, jízda trvá cca 4 hodiny.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz