2v1: Stockholm + Londýn za 1 049 Kč

Popis akce

Zkombinujte na jaře 2 vekoměsta během jednoho týdne! Podíváte se nejdříve do Stockholmu a poté do Londýna. Multi-city letenky s odletem z Katowic a příletem do Ostravy pořídíte za 1 049 Kč. Na cestách budete přesně 7 dní.  Příkladový termín: 18.4. – 24.4.2018   cestovní období: duben

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/city-break/1/0/4-10/any-order/cz-wro-ktw-01-04-2018-31-07-2018/arn-cph-osl-nyo-hel-vst-bma-2-4/lv-arn-bgy-lgw-stn-osl-nyo-mxp-ltn-lhr-vno-lcy-lin-vst-bma-2-3/cz-ktw-2-5/" ]

Pokud byste chtěli letět z Prahy, cena je pak o tisíc korun dražší. Vyhledat Stockholm Hlavní město Švédska nabízí nepřeberné množství muzeí a galerií a nádherné parky. Stockholm je obklopen Baltským mořem a jezerem Mälaren. Vydejte se na Královský palác, dominantu města – Stockholmskou radnici či navštivte Nobelovo muzeum.

Mariamichelle / Pixabay

Londýn První zastávkou bude Londýn. V Londýně  si necháme dva dny na památky.V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde parka Trafalgar square a mnoho dalšího.  Z letiště Stansted se dostanete levně do centra se společností Easybus, která nabízí jednosměrné jízdenky už od 1 GBP.

Unsplash / Pixabay

Ubytování Ubytování ve Stockholmu pořídíte kolem 1 800 Kč a v Londýně kolem 1 400 Kč. Více na booking.com. Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč na první ubytování.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz