2v1 v červnu: Basilej + Barcelona za 2 142 Kč

Popis akce

Zaleťte si na začátku léta do 2 destinací během jednoho výletu z Prahy. Na cestě budete přesně 5 dní.

Navštívíte Basilej a Barcelonu. V každém z měst strávíte minimálně  1 - 2 celé dny. Letenky z Prahy a zpět koupíte za 2 142 Kč. Jedná se o kombinaci letenek od Easyjetu a Vuelingu.

Příkladový termín: 16. – 21.6.2018       cestovní období: červen

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/en/city-break/2/0/2-10/any-order/cz-01-04-2018-31-08-2018/nap-ory-bva-cdg-bud-bsl-mlh-zrh-1-2/bcn-ory-bva-fco-cia-cdg-nce-reu-gro-2-5/prg-ped-brq-2-5/" ]

Kominacím se meze nekladou. Místo Basileje můžete zaletět za podobnou cenu také do Zurichu nebo Benátek – vyzkoušejte vyhledávač Flightics  a nastavit si můžete preferovanou dobu pobytu a také dobu odletu na kdykoliv, abyste dosáhli co nejlevnější kombinace letenek.

Basilej  Švýcarské město se nachází na hranicích s Francií a Německem.  Opomenout byste neměli bránu Spalentor z 14. století, která původně sloužila jako opevnění. Místní radnici a katedrálu Münster. Navštívit můžete také spoustu muzeí a galerií. [caption id="attachment_5824" align="aligncenter" width="534"] hpgruesen / Pixabay[/caption] Barcelona Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, dechberoucí La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou. Ubytování V průměru se se ubytování  ve všech městech pohybuje kolem 1 400 Kč na noc pro 2 osoby. Hledejte na booking.com a nebo také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz