2v1 z Prahy během prázdnin: Kodaň + Londýn od 1 351 Kč

Popis akce

Během letních prázdnin si můžete zaletět do 2 evropských velkoměst na jeden zátah. Nejdříve se podíváte do hlavního města Dánska – do Kodaně  a poté do hlavního města Velké Británie – do Londýna. Multi-city letenky 2v1 z Prahy během prázdnin vychází na 1 351 Kč. Příkladový termín: 20. – 27.8. 2019 cestovní období: srpen, září2v1 z Prahy během prázdnin

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/25-06-2019_31-08-2019/ped-prg/lgw-stn-ltn-lhr-sen-lcy/2-5/1/nyo-arn-vst-bma-cph-bll/2-5/0/ped-prg" window="new" ]

Vyhledejte si levné multi-city letenky 2v1 z Prahy během prázdnin Pokud vám nevyhovuje doba pobytu nebo byste si chtěli zaletět do jiných destinací, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics.
Kodaň
Kodaň je krásné město s úžasnou atmosférou. Tato dánská metropole je obklopena nádhernými památkami, hospůdkami a muzei. Určitě zavítejte do přístavu NYHAVN, sochu Malé mořské víly, k fontáně Gefion Springwand v Churchillově parku a také nezapomeňte ochutnat místní pivo Carlsberg.
Londýn
V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. Z letiště Stansted se dostanete levně do centra se společností Easybus, která nabízí jednosměrné jízdenky už od 1 GBP.
Unsplash / Pixabay

Unsplash / Pixabay

Ubytování
V Kodani se ubytování pohybuje od 1 800 Kč a vLondýně seženete ubytování za 1 600 Kč. Ubytování v hostelu vás vyjde kolem 700 Kč/noc. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč či využijte 10% slevu na booking.com.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz