3 města v 1 tripu: Edinburgh, Bristol a Amsterdam za 3 113 Kč

Popis akce

Další tip na trip po Evropě s leteckou společností Easyjet. Vydejte se  v únoru do hlavního města Skotska, do Bristolu a do Amsterdamu, kde strávíte svátek všech zamilovaných. Zpáteční letenky z Prahy a zpět přes 3 města pořídíte za 3 113 Kč. Letenky rezervujte na stránkách Easyjet a po prvním vyhledaném letu Praha – Edinburgh  postupně přidávejte jako další let. Tím ušetříte za poplatky a všechny letenky budou vystaveny na jednu letenku (poplatek 400 Kč budete platit jen jednou za všechny letenky a ne pro každou zvlášť) Příkladový termín : 9.2. – 16.2. 2017       REZERVACEeasytrip Edinburgh Hlavní město Skotska je díky historickému centru a dominantnímu hradu kouzelné město se skvělou atmosférou. Po příletu do Edinburghu využijte spoje číslo 100 a 35, které Vás zavezou z letiště přímo do centra.
By: Moyan Brenn

By: Moyan Brenn pod licencí CC

Bristol  Bristol leží u mořského zálivu Mouth of the Severn  a jeho dominantou je most Clifton Suspension Bridge. Dále v Bristolu naleznete různá muzea a zoologickou zahradu. Z letiště se dostanete do centra Expressem za 7 GBP. INFO
By: @sage_solar

By: @sage_solar pod licencí CC

Amsterdam
Projděte si uličky lásky a coffee shopy.  Další místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house– amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, Vondelpark aRijksmuseum,kde je k vidění  Rembrandtova Noční hlídka.  Návštěvu Amsterdamu můžete zakončitplavbou  po kanálech.
0805edwin / Pixabay

0805edwin / Pixabay pod licencí CC

Ubytování V Edinburghu pořídíte ubytování pro dva na jednu noc za 1 300 Kč, v Bristolu pořídíte ubytování pro dva na jednu noc za 1300 Kč a ubytování v centru Amsterdamu  vychází na 1 noc pro dvě osoby na  1 600 Kč.  Využijte nabídek  booking.com  nebo AIRBNB se slevou 630 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz