3v1: Amsterdam, Lisabon a Paříž za 4 269 Kč

Popis akce

Trip po Evropě si můžete poskládat s leteckou společností Easyjet a Transavia. Veškeré letenky z Prahy a zpět Vás budou stát 4 279 Kč a navštívíte tak města jako je Amsterdam, Lisabon a Paříž.  Za 11 dní tak navšívíte 3 evropská velkoměsta! Příkladový termín: 9.6. – 19.6. 2018 REZERVACE První zastávka – Amsterdam  Projděte si uličky lásky a coffee shopy. Místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house, navštívit můžete také Vondelpark a Rijksmuseum, kde je k vidění  Rembrandtova Noční hlídka.  Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit plavbou  po kanálech. V Amsterdamu strávíte pouze jeden celý den. Pokud byste si chtěli trip v Amsterdamu prodloužit, můžete letět o den dříve 28.11. Připlatíte si pouze 380 Kč navíc za letenku.
0805edwin / Pixabay

0805edwin / Pixabay pod licencí CC

Druhá zastávka – Lisabon Hlavní město Portugalska ukrývá spoustu památek. Mezi hlavní památku lze označit  Castelo de Sao Jorge nebo- li Lisabonský hrad. Dále prozkoumejte náměstí Praça do Comércio, Belémskou věž, známý most Ponte 25 de Abril či exkurzi do obřího akvária ( Lisboa Oceanarium). V Lisabonu strávíte 2 celé dny.
By: vintagedept

By: vintagedept pod licencí CC

Poslední zastávka – Paříž V Paříži strávíte dva celé dny, což bude stačit k projití veškerých památek. K Paříži neodmyslitelně patří Eiffelova věž, Champs Elysées, Vítězný oblouk, Notre Dame, Sacre Coeur a Lucemburské zahrady. Mezi jednotlivými památkami využijte metro.
By: Moyan Brenn

By: Moyan Brenn pod licencí CC

Ubytování  Ubytování v centru Amsterdamu  vychází na 1 noc pro dvě osoby 1 500 Kč. V Lisabonu seženete ubytování za 600 Kč  pro 2 os./noc a v centru Paříže vychází na 1 noc pro dvě osoby 1600 Kč. Mrknout můžete na nabídky booking.com nebo  můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 730 Kč. Mapa tripu

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz