3v1: Londýn, Neapol a Milán za 2 341 Kč

Popis akce

Vydej se na levný trip z Pardubic s návratem do Prahy! Navštívíš 3 města v Evropě a navíc za super cenu. Nejdříve se z Pardubic vydáte do Londýna, poté do Neapole a nakonec se podívate do Milána. Všechny letenky Vás budou stát 2 341 Kč.

Příkladový termín: 12. – 22.5.2018   cestovní období: duben - červen

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/city-break/1/1/5-64/any-order/ped-01-04-2018-31-08-2018/fco-nap-cia-2-4/lhr-stn-lgw-ltn-sen-lcy-2-4/mxp-bgy-lin-1-3/cz-2-5/" ]

Pokud Vám nevyhovuje doba pobytu nebo byste si chtěli zaletět na trip v létě, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics. Londýn V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. Z letiště Luton se dostanete levně do centra se společností Easybus, která nabízí jednosměrné jízdenky už od 1 GBP.
Unsplash / Pixabay

Unsplash / Pixabay

Neapol V Neapoli vládne chaos a nepořádek. Na druhou stranu je Neapol vlastně nádherná a zajímavá. Projděte se ulicí Spaccanapoli a  navštivte Castel NuovoUrčitě se vydejte na jednodenní výlet do Pompejí a okolí Vesuvu. Další zastávka by neměla chybět na ostrovu Capri. Z Neapole každou hodinu vyplouvá trajekt, který stojí 12 eur.
Ioome / Pixabay

Ioome / Pixabay

Milán (Bergamo) Navštivte druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán neo zůstaňte v Bergamu, kam přiletíte. Také se můžete vydat k nedalekému jezeru Lago di Como či Lago di Garda a spojit tak návštěvu Milána s příjemnou dovolenou v oblasti nádherných jezer.
IgorSaveliev / Pixabay

IgorSaveliev / Pixabay

Ubytování V  Londýně seženete ubytování za 1 800 Kč, v Neapoli se ubytování pohybuje od 800 Kč a ubytování v Bergamu Vás vyjde na 1 000 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby. Využijte Smart nabídky či Genius programu na booking.com .Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz