3v1: Multi-city letenky z Prahy se zastávkou na Maltě za 2 556 Kč

Popis akce

Zaleťte si na podzimní trip se zastávkou u moře! Navštívíte 3 destinace během jedné cesty a multi-city letenky z Prahy na podzimní trip koupíte za 2 556 Kč. První zastávkou bude Řím, poté Malta a následně navštívíte Barcelonu. Na cestě budete přesně 13 dní.

Příkladový termín: 5.12.– 18.12. 2018   cestovní období: listopad a prosinec[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/1-0-0/01-11-2018_31-12-2018/cz/mt/3-8/0/fco-cia/2-5/1/bcn/2-5/0/cz?maxStop=0&minStopLength=4&maxStopLength=10" window="new" ]

Vyhledejte si levné multi-city letenky

Pokud vám nevyhovuje doba pobytu nebo byste si chtěli zaletět do jiných evropských destinací, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics.
Řím
V Římě rozhodně nezapomeňte navštívit Koloseum, Fontánu di Trevi, Španělské schody, nádherný Andělský hrad, slavné Forum Romanum či Pantheon. Taktéž navštivte Vatikán a katedrálu SV. Petra. Do centra Říma se dostanete busem spol. Terravision za 8 euro, zpáteční jízdenka.

hsvbooth / Pixabay

Malta
Maltská republika leží ve Středozemním moři a nabízí spoustu výletů do okolí. Pokud by Vás nebavilo válet se jen u moře, využijte příležitosti a půjčte si auto. Na jeden den se ceny pohybují od 700 Kč. Více na Autopůjčovny . Také můžete vyrazit na sousední ostrov Gozo či Comino. Cesta trajektem na Gozo zabere dvacet minut a zpáteční lístek za auto a osobu vyjde na 15.70 eur.

JanneG / Pixabay

Barcelona
Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, dechberoucí La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.
JoaquinAranoa / Pixabay

JoaquinAranoa/ Pixabay

Ubytování V  Římě pořídíte ubytování od 1 250 Kč, na Maltě se ubytování pohybuje od 1 200 Kč  a v Barceloně se ubytujete od 1 400 Kč pro dvě osoby na noc .Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč na první ubytování. 

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz