4v1 z Vídně během jara: 4 destinace najednou od 2 807 Kč

Popis akce

Procestujte 4 destinace v Evropě za super cenu. Kombinací levných letenek navštívíte Mallorcu, Porto, Lisabon a Barcelonu. Eurotrip 4v1 z Vídně během jara pořídíte za 2 807 Kč. V každé destinaci můžete zůstat libovolný počet dní. Vydejte se na parádní trip!

Příkladový termín: 22. 3.– 7.4. 2020  cestovní období: březen, duben4v1 z Vídně během jara [maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/01-03-2020_31-08-2020/cz-vie/opo/2-5/0/lis/2-5/0/bcn-reu-gro/2-5/1/pmi/3-7/0/cz-vie?maxStop=0&minStopLength=31&maxStopLength=62" ]

Vyhledejte si Eurotrip 4v1 z Vídně během jara podle představ Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Přejděte na vyhledávač Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek přes vaše oblíbená města a zároveň si nastavte kolik dní chcete v každé zastávce zůstat ?
Lisabon
Hlavní město Portugalska ukrývá spoustu památek. Mezi hlavní památku lze označit  Castelo de Sao Jorge nebo- li Lisabonský hrad. Dále prozkoumejte náměstí Praça do Comércio, Belémskou věž, známý most Ponte 25 de Abril či zajděte na exkurzi do obřího akvária (Lisboa Oceanarium).
Porto
Druhé největší město Portugalska, které je známé svým vývozním artiklem-portským vínem a také bylo zapsáno na seznam Unesco. Porto je okouzlující především svou atmosférou.  Projděte se k mostu Ludvíka I, navštivte Katedrála SéTorre de Menagem (pozůstalost hradu ze 14. století), náměstí Praça do Liberdade a mnoho dalšího. V Portu se nezapomeňte svézt starodávnou tramvají, která jezdí z centra až k pláži.
Barcelona
Hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, „dechberoucí“- čti přeplněnou La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou. Barcelona je teď ale hitem, proto čekej  davy turistů na každém kroku.
Palma de Mallorca
V Palmě stojí za zmínku gotická katedrála La Seu, která se nachází poblíž přístavu.  Další fotogenické místa najdete na jihovýchodě ostrova např. Cala s’Almunia, Cala Figuera, Cala des Moro, Cala Llombards. Tyto pláže jsou ale snadně dostupné autem, proto čekejte více lidí.  Za zmínku stojí také Platja Es Trenc, která je asi půl hodiny od Palmy, nicméně je občas kvůli řasám zavřená. Další zastávkou může být místní klášter Sanctuari de Cura, odkud je hezký výhled. Rozhodně se ale vyhněte „německým“ letoviskám Magaluf a Arenal. Jde o rušná letoviska s přeplněnými bary a plážemi.
Ubytování
 Lisabonu a Portu se ubytování pohybuje od 800 Kč pro dvě osoby na noc, v Barceloně Vás vyjde na 1 400 Kč, ubytování na Mallorce Vás vyjde na 1 300 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby. Využijte Smart nabídky či Genius programu na booking.com. Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 997 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz