Červnové letenky 2v1 do Španělska: Barcelona + Ibiza od 2 276 Kč

Popis akce

Spojte dovolenou na Ibize s několikadenní zastávkou v Barceloně. Červnové letenky 2v1 do Španělska s odletem z Vídně a návratem do Prahy pořídíte už od 2 276 Kč. Na Ibize můžete zůstat podle libosti – 5 dní, 8 nebo 14 dní – v Barceloně se pak můžete zastavit na 2 – 5 dní. Vydejte se na letní španělský trip!

Příkladový termín: 12.6. – 18.6. 2020 cestovní období: červenČervnové letenky 2v1 do Španělska[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/01-06-2020_01-09-2020/cz-vie/ibz/3-13/0/bcn-gro-reu/2-5/0/cz-vie?maxStop=0&minStopLength=26&maxStopLength=62" ]

  Vyhledejte si červnové letenky 2v1 do Španělska Kombinacím se meze nekladou. Pokud chcete navštívit jiné destinace, přejděte na vyhledávač eurotripů Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci multi-city letenek . Zároveň si nastavíte kolik dní chcete v každé zastávce zůstat ?
Barcelona
Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.
Více tipů co vidět v Barceloně navštivte našeho průvodce.
Ibiza
Ibiza je jedním z Baleárských ostrovů, která je hojně navštěvována turisty. Je proslulá především diskotékami a bary, na druhou stranu tu stále najdeme přírodní krásy – zátoky, krápíkové jestkyně a přírodní parky – jako je park Ses Salines. Vyšplhat můžete také na nejvyšší horou ostrova Sa Talaiassa, případně si zajít na zdejší památky, z nichž některé jsou na seznamu světového kulturního dědictví Unesco.

sublemo / Pixabay

Ubytování 
Na ostrově Ibiza a v Barceloně se ubytujete od 1 400 Kč. Ubytování hledejte na booking.com nebo můžete využít služby AIRBNB a ušetřit na prvním ubytování 525 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz