Červnový řecký trip 2v1: Athény + Kréta od 2 238 Kč

Popis akce

Navštivte 2 řecké destinace během jednoho tripu. Čekají na vás Athény a řecký ostrov Kréta. Multi-city letenky na červnový řecký trip 2v1 s odletem z Bratislavy a návratem do Vídně pořídíte za 2 238 Kč. Příkladový termín: 8.6. – 17.6. 2020  cestovní období: červenČervnový řecký trip 2v1

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/01-06-2020_31-08-2020/cz-vie-bts/ath/2-5/0/her-chq-rho/2-13/0/cz-vie-bts?maxStop=0" ]

Vyhledejte si letenky na červnový řecký trip 2v1 Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Pokud chcete strávit jiný počet dní v dané destinaci nebo navštívit jiné řecké ostrovy, přejděte na vyhledávač Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek.
Athény 
V Athénách určitě neminete dominantu a symbol Athén – Akropolis.  Do přístavu Pireusse dostanete metrem, jednosměrná jízdenka po Athénách stojí 1 euro, denní jízdenka Vás vyjde na 3 eura. Vydejte se také na horu Lykavittos, odkud budete mít náherný výhled na celé Athény i Akropolis. Kréta Kréta je největším ostrovem Řecka. Nabízí nádherné pláže, krásné malebné vesničky a spoustu historických památek. Mezi nejznámější patří královký palác – Knossos z dob existence minojské civilizace. Nevynechejte také pevnost Frangokastelo či klášter Moni Acardi.

jarekgrafik / Pixabay

Ubytování Ubytování v Athénách Vás vyjde na 1 200 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby, na ostrově Mykonos se ubytování pohybuje od 1 300 Kč pro dvě osoby na noc. Hledejte na booking.com nebo využijte nabídky AIRBNB. Pokud ještě nemáte účet na Airbnb, zaregistrujte se a získejte 997 Kč na první ubytování.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz