Červnový trip 3v1: Zurich + Nice + Neapol za 3 010 Kč

Popis akce

Navštivte 3 velkoměsta během jednoho tripu. Čekají na vás města jako je Zurich, Nice a Neapol. Za multi-city letenky přes 3 města zaplatíte 3 010 Kč a na cestě strávíte 10 dní. Příkladový termín: 1.6. – 11.6.2018  cestovní období: červen

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/en/city-break/2/0/26-64/any-order/cz-20-04-2018-31-08-2018/nap-1-4/nce-2-5/zrh-2-5/prg-brq-ped-2-5/" ]

Trip si můžete také naplánovat podle svých představ. Záleží na vás kolik dní budete chtít strávit v dané destinaci. Přejděte na vyhledávač Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek přes vaše oblíbená města.
Zurich
Největší město Švýcarska, které je zároveň ale také jedno z nejdražších měst Evropy. V Zurichu si nenechte ujít Grossmunster, který leží u břehu řeky Limmat. Dále si nenechte ujít kostel Fraumunster, který je jednou z nejstarších budov v Zurichu. Projděte se také po Bahnhofstrasse, kde najdete luxusní obchody s oblečením a hodinkami.

By: Mark Gunn

Nice
Nice je známé letovisko Francouzské riviéry. Ve městě se nachází paláce a promenády, z nich nejznámější je Andělská promenáda, kde panuje dokonalá atmosféra.  Blízko Nice můžete zajet do Cannes, Monaka či Saint Tropez. Pokud si půjčíte auto, můžete zajet do vzdálenějšího Marseille či Avignonu.
Neapol
V Neapoli vládne chaos a nepořádek. Na druhou stranu je Neapol vlastně nádherná a zajímavá. Projděte se ulicí Spaccanapoli a  navštivte Castel NuovoUrčitě se vydejte na jednodenní výlet do Pompejí a okolí Vesuvu. Další zastávka by neměla chybět na ostrovu Capri. Z Neapole každou hodinu vyplouvá trajekt, který stojí 12 eur.
Ioome / Pixabay

Ioome / Pixabay

Ubytování 
V Zurichu vychází  ubytování na 1 noc pro dvě osoby na 1 900 Kč, ubytování v Nice pořídíte už od 950 Kč pro dva na jednu noc a v Neapoli pořídíte ubytování už od 950 Kč pro dva na jednu noc.Více na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz