Červnový výlet 2v1 z Prahy: Kodaň + Londýn od 1 891 Kč

Popis akce

Zaleťte si do 2 evropských velkoměst na jeden zátah. Podíváte se do hlavního města Velké Británie – do Londýna a poté do hlavního města Dánska – do Kodaně. Letenky na červnový výlet 2v1 z Prahy vychází na 1 891 Kč.  Příkladový termín: 3. – 8.6. 2020 cestovní období: červenČervnový výlet 2v1 z Prahy

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/01-06-2020_30-09-2020/ped-prg/lgw-ltn-stn-sen-lhr-lcy/2-5/1/cph/1-4/0/ped-prg" ]

Vyhledejte si letenky na červnový výlet 2v1 z Prahy  Pokud vám nevyhovuje doba pobytu nebo byste si chtěli zaletět do jiných destinací, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics.
Kodaň
Kodaň je krásné město s úžasnou atmosférou. Tato dánská metropole je obklopena nádhernými památkami, hospůdkami a muzei. Určitě zavítejte do přístavu NYHAVN, sochu Malé mořské víly, k fontáně Gefion Springwand v Churchillově parku a také nezapomeňte ochutnat místní pivo Carlsberg.
Londýn
V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. Z letiště Stansted se dostanete levně do centra se společností Easybus, která nabízí jednosměrné jízdenky už od 1 GBP.
Unsplash / Pixabay

Unsplash / Pixabay

Ubytování
Kodani se ubytování pohybuje od 1 800 Kč a v Londýně seženete ubytování za 1 400 Kč. Ubytování v hostelu vás vyjde kolem 700 Kč/noc. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 545 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz