Eurotrip 2v1 z Prahy během jara: Milán + Neapol od 1 494 Kč

Popis akce

Vydejte se na parádní výlet do 2 velkoměst Evropy najednou! Navštívíte Milán a Neapol během jednoho týdne a multi-city letenky na jarní eurotrip 2v1 z Prahy během jara koupíte od 1 494 Kč. Příkladový termín: 14. – 18.3. 2020     cestovní období: březen, dubenEurotrip 2v1 z Prahy během jara

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/01-03-2020_31-08-2020/prg/mxp/1-4/1/nap/2-5/0/prg" ]

Vyhledejte si levné letenky na jarní Eurotrip 2v1 z Prahy během jara Kombinacím se meze nekladou. Pokud chcete navštívit jiná města, navštivte flightics.com a sestavte si parádní trip po Evropě!
Milán
Navštivte druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán.Také se můžete vydat k nedalekému jezeru Lago di Como či Lago di Garda a spojit tak návštěvu Milána s příjemnou dovolenou v oblasti nádherných jezer.
IgorSaveliev / Pixabay

IgorSaveliev / Pixabay

Neapol 
V Neapoli vládne chaos a nepořádek. Na druhou stranu je Neapol vlastně nádherná a zajímavá. Projděte se ulicí Spaccanapoli a navštivte Castel NuovoUrčitě se vydejte na jednodenní výlet do Pompejí a okolí Vesuvu. Další zastávka by neměla chybět na ostrovu Capri. Z Neapole každou hodinu vyplouvá trajekt, který stojí 12 eur.
Ioome / Pixabay

Ioome / Pixabay

Ubytování 
V Miláně se ubytování pohybuje od 1 400 Kč a v Neapoli se ubytujete ve dvoulůžkovém pokoji od 1 300 Kč.Ubytování v hostelu vyjde na 400 Kč na noc. hledejte na booking.com nebo můžete využít služby AIRBNB a ušetřit na prvním ubytování 996 Kč!

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz