Eurotrip 4v1 během září: 4 destinace najednou od 2 566 Kč

Popis akce

Procestujte 4 destinace v Evropě za super cenu. Kombinací levných letenek navštívíte Londýn, Bilbao, Mallorcu a Ženevu. Multi-city letenky na Eurotrip 4v1 během září s odletem z Prahy a návratem do Vídně pořídíte od 2 566 Kč.  Příkladový termín:  13. – 26.9. 2019  cestovní období: záříEurotrip 4v1 během září

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/01-07-2019_15-09-2019/cz-vie/pmi/3-6/0/bio/2-3/0/gva/1-3/0/lgw-stn-ltn-lhr-sen-lcy/2-5/1/cz-vie?maxStop=1&minStopLength=25&maxStopLength=62" window="new" ]

Vyhledejte si levný eurotrip  Pokud vám nevyhovuje doba pobytu nebo byste si chtěli zaletět na trip později, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics.
Londýn
V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. Z letiště Stansted se dostanete levně do centra se společností Easybus, která nabízí jednosměrné jízdenky už od 1 GBP.
Unsplash / Pixabay

Unsplash / Pixabay pod licencí CC

Bilbao
Bilbao  je největší město v Baskicku, autonomním společenství v severním Španělsku. Naleznete zde Guggenheimovo muzeum, největší atrakci Bilbaa, které bylo dostaveno v roce 1997. Nevynechejte ani staré město – Casco Viejo katedrálu sv. Jakuba a Plaza Nueva, kde můžete ochutnat některé z nejlepších pintxos – tapas ve městě. Zavítat můžete také na trh Ribera, kde najdete čerstvé ryby a zeleninu.  Hromadnou dopravou se pak můžete dostat i na pláž Playa Arrietara za městem.

Pexels / Pixabay

Mallorca
Můžete buď relaxovat nebo si půjčit auto a objet krásy ostrovy. V Palmě stojí za zmínku gotická katedrála La Seu, která se nachází poblíž přístavu. Další fotogenické místa najdete na jihovýchodě ostrova např. Cala s’Almunia, Cala Figuera, Cala des Moro, Cala Llombards. Tyto pláže jsou ale snadně dostupné autem, proto čekejte více lidí. Další zastávkou může být místní klášter Sanctuari de Cura, odkud je hezký výhled. Rozhodně se ale vyhněte „německým“ letoviskám Magaluf a Arenal. Jde o rušná letoviska s přeplněnými bary a plážemi.
Ženeva
Druhé největší město Švýcarska nabízí osobitou atmosféru a nádherné okolí Ženevského jezera.  Na projití Ženevy Vám stačí den, všechny památky jsou v okolí historického centra. Navštívit můžete katedrálu St-Pierre, muzea v okolí a nebo se můžete projet lodí po Ženevské jezeře.
Ubytování
V Londýně seženete ubytování kolem 1 600 Kč, v Bilbau se ubytování pohybuje od 900 Kč, na Mallorce pak kolem 1 200 Kč na noc pro 2 osoby a v Ženevě od 1 600 Kč. Ubytování hledejte na booking.com a nebo také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč či využijte 10% slevu na booking.com.V hostelech se pak ubytování pohybuje kolem 500 Kč v každé destinaci.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz