??Eurotrip letenky: 4 destinace v Evropě na jeden zátah za 3 120 Kč

Popis akce

Navštivte 4 evropské destinace během podzimu a vydejte se s přáteli na parádní trip po Evropě! Navštívíte Amsterdam, Benátky, Marseille a Řím během 8 dní. Multi-city letenky z Prahy a zpět do Vídně vás vyjdou na 3 120 Kč. Příkladový termín: 27.11. – 5.12. 2018            cestovní období: listopad a prosinec

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/03-11-2018_19-12-2018/prg-ped/ams/2-4/0/fco-cia/2-5/1/tsf-vce/1-3/1/mrs/1-3/0/prg-vie-ped?maxStop=1&minStopLength=32&maxStopLength=62" window="new" ]

Vyhledejte si levné letenky na eurotrip

Pokud vám nevyhovuje doba pobytu nebo byste si chtěli zaletět do jiných destinací, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics.
Amsterdam
Projděte si uličky lásky a coffee shopy.  Další místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house– amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, Vondelpark a Rijksmuseum,kde je k vidění  Rembrandtova Noční hlídka.  Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit plavbou  po kanálech.

ernestovdp / Pixabay

Benátky 
Benátky jsou samy o sobě  kouzelné. Určitě neminete Canal Grande, Náměstí svatého Marka, Dóžecí palác a Ponte di Rialto. Z letiště se dostanete autobusem č. 6, lístky si zakoupíte přímo v buse nebo na letišti. Cena je 1 euro za jednosměrnou jízdenku. Cesta trvá přibližně půl hodiny.

By: Dimitry B.

Marseille
Druhé největší město ve Francii a zároveň důležitým středistem obchodu. V Marseille navštivte přístav, zvaný Vieux-Port. Je chráněn dvěma masivními pevnostmi – Saint Nicolas a Saint-Jean. Také si projdětet Bulvár La Canebière a opatství  Saint-Victor.
Řím
V Římě rozhodně nezapomeňte navštívit Koloseum, Fontánu di Trevi, Španělské schody, nádherný Andělský hrad, slavné Forum Romanum či Pantheon. Taktéž navštivte Vatikán a katedrálu SV. Petra. Do centra Říma se dostanete busem spol. Terravision za 8 euro, zpáteční jízdenka.
Ubytování
Amsterdamu se ubytujete od 1 600 Kč, v Benátkách od 1 300 Kč, v Marseille od 1 100 Kč a v Římě se ubytujete od 1 200 KčHledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč na první ubytování. 

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz