Eurotrip na konci prázdnin: Brusel + Porto + Barcelona od 3 189 Kč

Popis akce

Zaleťte si hned do 3 velkoměst v Evropě za super cenu. Navštívíte Brusel, Porto a Barcelonu během necelých 14 dní. V každé městě strávíte 1 – 4 dny. Multi-city letenky z Prahy s příletem do Vídně vás vyjdou na 3 189 Kč. Příkladový termín: 29.8. – 8.9.2018  cestovní období:  srpen/září

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/city-break/2/0/24-64/any-order/prg-28-06-2018-31-08-2018/bcn-reu-gro-2-5/opo-lis-2-5/bru-crl-1-3/cz-vie-2-5/" ]

Vyhledejte si svůj vlastní EUROTRIP

Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Pokud chcete strávit jiný počet dní, přejděte na vyhledávač Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek přes vaše oblíbená města.
Brusel
Brusel nemá zrovna nekonečně mnoho památek, ale svoje kouzlo rozhodně má. Nezapomeňte  navštívit ikonu Bruselu Atomium a slavnou budovu Grand Palace na bruselském náměstí, instituce Evropské unie či sochu čůrajícího chlapečka.

76640 / Pixabay

Porto
Druhé největší město Portugalska, které je známé svým vývozním artiklem-portským vínem. Porto je okouzlující především svou atmosférou. Porto bylo zapsáno na seznam Unesco. Projděte se k mostu Ludvíka I, navštivte Katedrála SéTorre de Menagem (pozůstalost hradu ze 14. století), náměstí Praça do Liberdade a mnoho dalšího. V Portu se nezapomeňte svézt starodávnou tramvají, která jezdí z centra až k pláži.
Barcelona 
Hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, přeplněnou La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.
UBYTOVÁNÍ
Ubytování v Barceloně se pohybuje od 1 400 Kč pro dvě osoby na noc, v Portu se ubytujete od 900 Kč a v centru Bruselu vychází ubytování na 1 noc pro dvě osoby 1 300 Kč. Hledejte na booking.com nebo na AIRBNB se slevou 725 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz