Eurotrip na prázdniny: Mallorca + Ženeva + Amsterdam od 2 478 Kč

Popis akce

Navštivte 3 evropské destinace na konci prázdnin! Navštívíte Mallorcu, Ženevu a Amsterdam. Multi-city letenky z Berlína a zpět do Prahy vás na konci letních prázdnin vyjdou na 2 478 Kč. V každé destinaci strávíte 1 – 3 dny, na Mallorce zrelaxujete ještě o 3 dny déle.  Příkladový termín: 28.8 – 8.9. 2018            cestovní období: srpen – září

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/city-break/2/0/25-64/any-order/cz-txl-vie-wro-sxf-ktw-06-08-2018-31-08-2018/pmi-3-7/ch-mt-lgw-ams-ory-mxp-lhr-bva-ltn-stn-bgy-cdg-lin-lcy-1-3/ams-2-5/cz-2-5/" ]

Vyhledejte si svůj vlastní Eurotrip Pokud se vám inspirace na trip po Evropě zamlouvá, ale rádi byste navštívili jiná města, zkuste vyhledávač Flightics, kde si můžete navolit trip podle představ a zadat flexibilní odlet třeba na celé léto. Vyhledávač Vám vyhledá nejlevnější kombinaci letenek přes navolená města s optimální dobou pobytu.

Mallorca
Přiletíte do hlavního města Palma de Mallorca a máte 4 dny na poznání místních krás. Můžete buď relaxovat nebo si půjčit auto a objet krásy ostrovy.V Palmě stojí za zmínku gotická katedrála La Seu, která se nachází poblíž přístavu.  Další fotogenické místa najdete na jihovýchodě ostrova např. Cala s’Almunia, Cala Figuera, Cala des Moro, Cala Llombards. Tyto pláže jsou ale snadně dostupné autem, proto čekejte více lidí. Další zastávkou může být místní klášter Sanctuari de Cura, odkud je hezký výhled.
Ženeva
Druhé největší město Švýcarska nabízí osobitou atmosféru a nádherné okolí Ženevského jezera.  Na projití Ženevy Vám stačí den, všechny památky jsou v okolí historického centra. Navštívit můžete katedrálu St-Pierre, muzea v okolí a nebo se můžete projet lodí po Ženevské jezeře.
Amsterdam
Projděte si uličky lásky a coffee shopy.  Další místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house– amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, Vondelpark a Rijksmuseum,kde je k vidění  Rembrandtova Noční hlídka.  Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit plavbou  po kanálech.
0805edwin / Pixabay

0805edwin / Pixabay

Ubytování
Na Mallorce se ubytujete od 1 300 Kč na noc, Ženevě pořídíte  ubytování za 1 800 Kč pro 2 os./ noc, v Amsterdamu pak  za 1 400 Kč. Hledejte na booking.com nebo nabídky od  AIRBNB se slevou 730 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz