Eurotrip v létě: Stockholm + Vilnius + Oslo + Londýn od 2 461 Kč

Popis akce

Zaleťte si na konci prázdnin na severský trip! Navštívíte 3 severská velkoměsta - Stockholm, Vilnius, Oslo a Londýn. V každé destinaci strávíte minimálně 1 - 4 dny. Multi-city letenky na eurotrip v létě pořídíte z Katowic s návratem do Ostravy, Pardubic či Prahy za 2 461 Kč. Příkladový termín: 29.8. – 8.9. 2018   cestovní období: srpen/září

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/city-break/2/0/38-64/any-order/cz-ktw-13-06-2018-30-11-2018/arn-nyo-bma-vst-1-3/osl-1-3/vno-2-3/lgw-ltn-stn-lhr-lcy-1-3/cz-2-5/" ]

Vyhledejte si svůj vlastní trip

Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Přejděte na vyhledávač Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek přes vaše oblíbená města a kde si zároveň můžete nastavit kolik dní chcete v každé zastávce zůstat.
Stockholm
Hlavní město Švédska nabízí nepřeberné množství muzeí a galerií a nádherné parky. Stockholm je obklopen Baltským mořem a jezerem Mälaren. Vydejte se na Královský palác, dominantu města – Stockholmskou radnici či navštivte Nobelovo muzeum.

Mariamichelle / Pixabay

Vilnius
Hlavní město Litvy, které se nachází v geografickém centru Evropy nabízí spoustu památek a právem patří na seznam UNESCO.Nenechte si ujít výhled na toto kouzelné město z hradního vrchu –  symbolu Vilniusu –  červené Gediminasovy věže s vlající litevskou trikolorou.  Další památky ve Viniusu jsou Brána Aušros, Zelený most či Univerzita.
Oslo
Hlavní město Norska se řadí mezi nejdražší metropole Evropy. Nabízí nespočetné množství muzeí, kaváren a také spoustu nedoceněných památek. Nezapomeňte navštívit dominantu Osla – hrad a pevnost Akershus, který byl postaven ve 13. století na obranu města a také Operu, ze které je nádherný výhled na moře.
Londýn
První zastávkou bude Londýn. V Londýně máte dva dny na památky.V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. 

Unsplash / Pixabay

Ubytování Ubytování v Stockholmu se ceny pohybují kolem 1 900 Kč, ve Vilniusu pořídíte už od 800 Kč za dvoulůžkový pokoj, v Oslu se ceny pohybují kolem 1 800 Kč a v Londýně pak kolem 1 600 Kč. Více na booking.com. Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz